Fellne 17

Shitet nga: Vetoni 01 Pri 19:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 17 ne gjendje shum te mire te ardhur nga zvicrra bejne per Golfa , Pasata etj .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim