Fellne 175/65/14

Shitet nga: Beni 16 Mar 20:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellgat te profilit 175/65/14 me 4 sherafa te interesuarit mund te kontaktojn ne 049 849 204
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim