Fellne 17coll VW Golf -5.6

Shitet nga: Lazri 13 Sht 23:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

380 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet jan shum te ruajtur,te ardhura per zvicerr,nuk jan te perdorura ne Kosove.Goma i ka reja.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim