Fellne 18 coll Chrome DOTZ ,Mercedes benz, Audi ..

Shitet nga: Auto goma LAZRI 21 Maj 09:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne 18coll per mercedes,audi,vw. fellnet jan shum te ruajtur. fellnet jan 2+2, te parat jan 8.5 ndersa mbrapa 9.5. qmimi i diskutueshem
+goma te tjera dhe fellne prej 13-22 coll
Viber +38649 49 122 639
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim