Fellne 18 coll per Mercedes,Audi,VW golf 4,5,6 e..

Shitet nga: auto goma Lazri 13 Nën 20:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellne 18 coll te ri me 10 sharafa per shum lloje te veturave
5x112
5x100
Mercedes,Audi A3, A4, A6, VW Passat,Bora,Golf 4,5,6 etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim