Fellne 18 coll per mercedes,audi

Shitet nga: Auto Goma Lazri 08 Tet 23:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten fellnet Dotz 18 coll, 8.5j me 9.5j, shum te ruajtur, per mercedes,audi dhe vw
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim