Fellne 18 me gjeth goma te reja 245/40/18 te ver..

Shitet nga: Sokol 16 Mar 23:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 18 me gjeth goma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim