Fellne 18 me goma te reja

Shitet nga: fellne 21 Qer 09:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten Fellnet 18 me gjith Goma te cilat jan te reja ska 1 muaj qe jan bler fellnet jan Baracuda me 10 sherafa i bojin gjdo veture kan sherafat dhe qelsin e vet qmimi 600 €
Ndrim em fellne 16 ose 17 per Audi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim