Fellne 18 per BMW 530

Shitet nga: Xxxx 24 Pri 12:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR   250 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 fellnet se bashku me gomat .
Gomat jon te hargjuara.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim