Fellne 18 per Mercedes, VW , Audi

Shitet nga: Ilir 03 Tet 11:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten fellnet 18 coll per audi a3,a4,a6, Mercedes dhe VW, fellnet jan origjinal te ardhur nga Zvicrra
+viber
049122639
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim