Fellne 18 per bmw 5

Shitet nga: Fellne 12 Pri 11:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

680 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 18 per bmw 5
2 t'ngusht.
2 t'gjan
Gomat pak te perdorne.. Bëj edhe ndrrim me fellne 19
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim