Fellne 18

Shitet nga: Blero 14 Pri 20:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes dhe ndroj fellne 18 jan per bmw normal Pot bajn Edhe ne vetura tjera.

Per me Shum Info Mund te kontaktoni Edhe ne viber ose whatsap +38649353132
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim