Fellne 19 coll AMG me goma pothuajse te reja

Shitet nga: Auto Goma Lazri 08 Nën 17:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 19coll per Mercedes E class,S class, SL class,ML class etj..., fellnet jan shum te ruajtur, nuk jan te dëmtuar, fellnet jan dy më te ngusht e dy me të gjerë. 650 euro me goma pothuajse te reja shum pak te perdorura
8.5jx19 -
9.5jx19 -

+goma te tjera dhe fellne prej 13-22 coll
Viber +38649 122639
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim