Fellne 19 per bmw

Shitet nga: Frenki 13 Tet 15:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 19
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim