Fellne BBS per Bmw 3 she

Shitet nga: Bbs 12 Pri 11:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne origjinal BBS.
Asnjeher nuk jan vozit ne Kosove, i shes se nuk mi bojn kerrit tem. Kontakt edhe ne watsapp
+377 44 14 82 83
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim