Fellne Bbs

Shitet nga: Frenki 13 Sht 00:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne bbs 9 coll 225 50 16 per bmw
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim