Fellne Crom

Shitet nga: Dardan 28 Gsh 22:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR   400 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet krom 18 jan pa guma nuk jan te kopne askund bojn per golf 4 audi a8 alfa romeo e nkerre tjer sdi 10 vrima i kan

*verejtje: jan pa guma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim