Fellne Keskin 19 coll BMW,Mercedes,Audi

Shitet nga: Ilir 30 Dhj 11:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet keskin 19 coll per Audi A8,A6,BMW 3,5,7,Mercedes S,E,C,SL
Fellnet jan shum te ruajtur, 8.5jx19
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim