Fellne RH 17 coll per Mercedes,Audi,VW me adapte..

Shitet nga: auto goma Lazri 08 Tet 23:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten Fellne RH 17 coll per Mercedes Benz, Audi, VW
fellnet jan te ri, 9jx17, fellnet i kan adapterat origjinal te vet, komplet me adaptera 650€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim