Fellne me goma

Shitet nga: titi 25 Shk 16:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellga golf 5 Me goma 205-55-16 jan shum te rujtum.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim