Fellne me goma per jeep scheroke

Shitet nga: .,muja 27 Mar 14:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnet me goma origjinale per jeep scheroke
jan te reja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim