Fellne me goma

Shitet nga: Artid 17 Tet 17:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet te ardhura nga gjermania . Fellnet jan 17 per audi A6 jan ne gjendje perfekte te reja 1 muaj te perdorne qmimi esht shum i volitshem 850 euro te interesuarit mund te lajmrohen ne tel 044424452
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim