Fellne me guma 15

Shitet nga: Jetlir 03 Jan 15:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes guma me bandash te hekurtit 195/65/15 gumat jan shum pak te perdorne vetem 1 muaj. Bajin per passat mercedes wv golf 5 audi etje....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim