Fellne me guma 16 col per mercedes

Shitet nga: Fisniki 01 Shk 18:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shume te rujten

me goma te mira

pres bleres serioz,

Qmim i diskutushem

TEL: 049 30 30 70
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim