Fellne me guma te veres per (MERRCDES)

Shitet nga: Mili 15 Qer 18:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
FELLNE ME GUMA TE VERES TE ARDHURA PREJ CH SHUM TE MIRA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim