Fellne ne gjendje te mire

Shitet nga: Xeni 18 Tet 20:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne alumini gjendje shum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim