Fellne per Audi

Shitet nga: Urtin 01 Dhj 23:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

125 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet per audi shum te rujtne
Gumat ikan M+S

Viber +37744779855
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim