Fellne per Audi a3 origjinal

Shitet nga: Ilir 09 Sht 19:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten fellnet per audi a3 dhe golf 4, 15 coll shum te ruajtur, te ardhur nga zvicrra
+viber
049122639
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim