Fellne per Audi dhe WV

Shitet nga: admir 01 Nën 01:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

290 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne me Goma per Audi a3 me 5 shrafa origjinale te aluminit,
Gomat Kumho 205 60 15 shume te rujtne.
Fotot jane origjinale te fellneve
Mund te me kontaktoni edhe ne viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim