Fellne per BMW numri madhesis 205,50,16

Shitet nga: Gzim 25 Tet 15:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne te madhesis 205,50,16 ne gjendje te rregullt!!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim