Fellne per Fiat 16 coll 2013 origjinal te ri

Shitet nga: Auto Goma Lazri 11 Tet 20:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten fellnet 2013 origjinal,per fiat shum te ruajtur pothuajse te rinj 16 coll
+viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim