Fellne per X5

Shitet nga: Arben 14 Mar 19:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet jan te reja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim