Fellne per audi 16'tshe

Shitet nga: Lindon 30 Tet 14:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne per audi 4 copa pa guma 16'tshe te pa perdorne te ardhura nga gjermania origjinale.qmimi i diskutueshem..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim