Fellne per audi A4 VW golf 5

Shitet nga: Auto goma Lazri 24 Nën 08:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet per audi a4,vw passat,golf 5, origjinal,ne gjendje shum te mir.
+viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim