Fellne per audi

Shitet nga: Burim 12 Mar 17:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne per peugeot 206, audi 80 fellnet jan 175/65/14R me goma shum te ruajtura. Ju garantojm per dridhje ose per te prishtaa.bajm ndrrim me fellne alumini 14 per golf (3) Per me shum info kontakto +37744413469 edhe ne viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim