Fellne per golf 4

Shitet nga: Adriatik 14 Mar 22:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne me gjeth goma per golf 4 jan 17 coll skan as 1 defekt arsyja qe po du i hek eshte qee po duu mi bo 16-shaa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim