Fellne per mercedes A clas

Shitet nga: shana 18 Pri 15:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten fellnet per mercedes jan te vendosura ne te ose nderrohen me fellne mundesisht me qen nr 16 ose 17 fellnet jan te mira me gjith goma fellnet jan 195 50 15 per info ne tel.049-797-503.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim