Fellne per mercedes

Shitet nga: gjok 08 Dhj 19:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellne per mercedes 15she ,ndrrim i mundshem me fellne 15she per golf 4 , viber +37745594483
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim