Fellne per vetur nr.19

Shitet nga: Drilon 14 Shk 22:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellne nr.19 per vetur bojin en VW,Audi, etj jan shum te rujtun nuk kan nevoj as mu ly as nuk jon t'vram e as t'shtramnun jan ne gjendje shum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim