Fellne se bashku me goma per golf 2

Shitet nga: Gzim 15 Pri 17:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Bejme shitjen e fellnav se bashku me goma per golf 2, fellnat jan nr 14 te aluminit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim