Fellne te Aluminit

Shitet nga: Valon 05 Mar 12:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Fellne te Aluminit nr 16 per krejt vetura mund te perdoren fellnet jan siq po shihen ne foto.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim