Fellne te Mercedesit

Shitet nga: Gustin 08 Pri 18:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne te Mercedesit ,18 coll , jane origjinale te E-clas ,garantoj qe nuk dridhen per me shum informacione kontaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim