Fellne vw

Shitet nga: vw 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
te po sa arudhura nga gjermania shum te ruajtura per touran golf passat
044270188
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim