Fellne

Shitet nga: lon tahiri 12 Shk 20:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
i shes fellnet me guma per ma shummm infermata muni mu lamru ne ket numer 044153062
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim