Fellne

Shitet nga: artan 20 Shk 23:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 19 coll fellnet jon pak te demtuara te gervishme ama jon te mira nuk ka dridhje ne kerr gomat jan te reja baj ndrim veq me fellne tjera edhe i shes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim