Fellne

Shitet nga: Taulant 17 Pri 22:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne alumini 4 copa 14 per peugeot
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim