Fellne

Shitet nga: Leon 06 Sht 18:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 15 me goma 195/50/15 jane me 4 sherafa bejn per wv opel etj jane shume te mira te interesuarit mund ti shohin dhe te pyesin per detaje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim