Fellne

Shitet nga: durim 26 Sht 20:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet 14 me gjeth goma ..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim