Fellne

Shitet nga: Beslim 21 Nën 17:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet KESKIN te ardhura nga Gjermania , per me shume info kontak ne tel.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim