Fellne

Shitet nga: Shpend 11 Shk 01:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet 175.50.14 jan per golf opel shum te rujatne
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim